Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aubrey Gonzales
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2019-2020
Team Name
Duran Wrestling
Duran Wrestling Club
Heaton Middle School
Millwood
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/06
L
TF 12-2 1:17
J. Long
Adams City Wrestling
CUSAW - TCA/DCC - Freestyle
Round 4
95-98
04/06
L
TF 12-0 0:55
B. Yakich
Black Fox Wrestling Academy
CUSAW - TCA/DCC - Freestyle
Round 3
95-98
04/06
L
TF 10-0 1:19
S. Isensee
Betterman Elite Wrestling
CUSAW - TCA/DCC - Freestyle
Round 3
95-100
04/06
L
TF 10-0 2:06
S. Schutz
Black Fox Wrestling Academy
CUSAW - TCA/DCC - Freestyle
Round 2
95-98
04/06
L
TF 10-0 0:36
J. Brewer
Goldman`s Wrestling Academy of the Rockies
CUSAW - TCA/DCC - Freestyle
Round 2
95-100
02/23
W
F 14-7 4:05
B. Pittman
Team West 2
Pueblo City/County Championships
Placement (4 Man)
95 JV
02/23
W
F 9-0 4:10
S. Benedetti
Team West 2
Pueblo City/County Championships
Semis (4 Man)
95 JV
02/10
W
F 0-0
J. Goodloe
Elbert County Wranglers
P2P - The Battle
Round 5 (6 Man)
84-92
02/10
W
DEC 0-0
T. James
NOCAP Wrestling
P2P - The Battle
Round 4 (6 Man)
84-92
02/10
L
F 0-0
B. Siegle
La Gente Wrestling Club
P2P - The Battle
Round 3 (6 Man)
84-92
02/10
L
F 0-0
T. Fiscal
Mile High Wrestling Club
P2P - The Battle
Round 2 (6 Man)
84-92
02/10
W
DEC 0-0
L. Petersburg
Mountain Grapplers Wrestling Club
P2P - The Battle
Round 1 (6 Man)
84-92
02/10
W
DEC 0-0
A. Reyes
Black Fox Wrestling Academy
P2P - The Battle
Round 2 (4 & 2)
87-94
02/10
L
F 0-0
H. Delgado
NXT Level Wrestling Academy
P2P - The Battle
Round 3 (4 & 2)
87-94
02/10
L
DEC 0-0
K. Brumley
Betterman Elite Wrestling
P2P - The Battle
Round 1 (4 & 2)
87-94
01/13
L
DEC 6-2
I. Martin
Pikes Peak Warriors Wrestling
2024 South League Regional -P2P
4th Wrestleback (32 Man)
98
01/13
L
MD 10-2
C. Schumann
Team Taneisha Wrestling Club
2024 South League Regional -P2P
Quarters & 3rd WB (32 Man)
98
01/13
W
F 2-0 1:13
A. Romero
Pikes Peak Warriors Wrestling
2024 South League Regional -P2P
Round 2 Champ & WB (32 Man)
98
11/18
W
FOR 0-0
A. Romero
Pikes Peak Warriors Wrestling
P2P - Jailbreak - DGC
Round 4 (6 Man)
94-99
11/18
L
DEC 0-0
T. Rusler
Pueblo County Wrestling Club
P2P - Jailbreak - DGC
Round 5 (6 Man)
94-99
11/18
L
F 0-0
E. Vialpando
Misfit Wrestling
P2P - Jailbreak - DGC
Round 1 (6 Man)
94-99
11/18
L
F 0-0
N. Micek
Animal House Wrestling
P2P - Jailbreak - DGC
Round 3 (6 Man)
94-99
11/18
W
F 0-0
S. McAlhany
Misfit Wrestling
P2P - Jailbreak - DGC
Round 3 (4 & 2)
94-96
11/18
L
F 0-0
J. Brewer
Woodland Park Jr. Wrestling Club
P2P - Jailbreak - DGC
Round 1 (4 & 2)
94-96
11/11
L
F 0-0
T. Rusler
Pueblo County Wrestling Club
P2P - Stars and Stripes - DGC
Round 5 (6 Man)
93-96
11/11
L
F 0-0
S. McAlhany
Misfit Wrestling
P2P - Stars and Stripes - DGC
Round 4 (6 Man)
93-96
11/11
L
F 0-0
J. Duran
Duran Wrestling Club
P2P - Stars and Stripes - DGC
Round 2 (6 Man)
93-96
11/11
L
F 0-0
N. Micek
Animal House Wrestling
P2P - Stars and Stripes - DGC
Round 1 (6 Man)
93-96
11/11
W
F 0-0
J. Evans
Widefield Wrestling Club
P2P - Stars and Stripes - DGC
Round 2 (4 & 2)
82-93
10/30
L
F 0-0
N. Micek
Animal House Wrestling
P2P - Bessemer Brawl
Round 2 (4 & 2)
93-106
10/30
W
F 0-0
B. Valdez
SLV Elite Wrestling Club
P2P - Bessemer Brawl
Round 3 (4 & 2)
93-106
10/30
W
F 0-0
M. Torres
Misfit Wrestling
P2P - Bessemer Brawl
Round 1 (4 & 2)
93-106
10/28
L
DEC 0-0
K. Brumley
Betterman Elite Wrestling
P2P - Bessemer Brawl
Round 2 (4 & 2)
86-93
10/28
L
F 0-0
K. Brumley
Betterman Elite Wrestling
P2P - Bessemer Brawl
Round 1 (4 & 2)
86-93
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
L
F 9-11 2:26
G. Krause
Paw Paw
Jr Huskies Open 2023
Finals (8 Man)
Jr High 8
01/21
L
F 7-0 2:51
J. Hunt
Schoolcraft
Jr Huskies Open 2023
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
Jr High 8
01/21
L
F 5-0 0:18
R. Johnson
Coloma
Jr Huskies Open 2023
Quarterfinals (8 Man)
Jr High 8
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/28
W
F 7-2 3:47
B. Wieneke
Kansas
2019 Who's Bad? National Classic
RR Rnd 5
52
12/28
L
TF 15-0 2:00
E. Barry
Nebraska Wrestling Academy
2019 Who's Bad? National Classic
RR Rnd 3
52
12/27
L
F 2-1 1:03
V. Arellano
Colorado All Stars
2019 Who's Bad? National Classic
RR Rnd 1
52
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024